Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen copfom?

Hogyan lehet ilyen copfom?

Figyelt kérdés

Olyan jó hátranyalt, fejre simulós de szép magas copf mint mondjuk Kim Kardashiannak szokott lenni.

Hosszú hajam van, de vékony szálú, világos...a fejformám is kicsit aszimmetrikus ha belegondolok...lehet azért nem fog sosem úgy kinézni rajtam egy copf?

Vagy van valami titok?

Köszi a válaszokat



2023. jan. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keress rá, hogy néz ki a nő póthaj és hasonló sallangok nélkül. Saját hajadból sose lesz olyan.

Nagyon szoros copfhoz meg olyan hajgumi kell, ami egy gumidarab két fém akasztóval a végein. De nem egy kényelmes viselet és a legtöbb embernek szopott gombóc feje lesz tőle.

2023. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ.Szerintem én is a szopott gombócok közé tartoznék😩
2023. jan. 17. 08:40
 3/5 Metionin ***** válasza:
Az olyan copfoknak a felső részében vagy póthaj van vagy olyan kis fánkszerű dolog, mint a kontyokban. Szóval csalás :D
2023. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos hajtípus alkalmasabb rá, nyilván ha hullámosabb a hajad, akkor felejtôs.
2023. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem az érdekelt, hogy a "lófarok része" olyan dús legyen, hanek hogy a fejemre lehessen úgy simítani a hajat...de kezdem belátni hogy nem nekem való
2023. jan. 18. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!