A szárazsampon jó?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom azon, hogy használjak e száraz sampont. Ha zsíros a hajam mindig inkább megmostam, de heti 2-3 alkalommal mosom és jó lenne ezt lecsökkenteni. Félek, hogy nem tesz jót a hajamnak. Van értelme szerintetek? Ha igen milyet vegyek és hogyan használjam? Olvastam, hogy valaki egyből hajmosás után befújja és később kezd el zsírosodni, de nem szivesen fújnám rá a friss hajamra.
2023. jan. 27. 16:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Én nem szeretem mert nagyon tömény illata/szaga van, nagyon ritkán szoktam csak használni. Nekem is nagyon zsírosodó hajam van, én inkább hintőport szórok a tövekre hajmosást követő 2. napon. Nekem az bevált, jól felszívja, csak figyelni kell hogy jól beledörzsöld és akkor nem marad fehér foltos a hajad.
2023. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 napot tudsz vele nyerni ha vészhelyzet van, de heti 2 3 mosás teljesen normális.
2023. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam, hogy ajánlják rögtön a frissen mosott hajra fújni a szárazsampont, de nekem sem annyira szimpi az az ötlet. Néha használok csak szárazsampont, de amikor igen, akkor utána hajmosáskor mindig látom, hogy a szárazsampon milyen erőteljesen jön ki a hajamból (sötétbarna színű a szárazsamponom), és na, nem tűnik csábítónak az, hogy hajmosás után rögtön egy ilyen kencével tele fújkáljam a hajamat, és minden nap ez legyen a hajamra fújva tulajdonképpen. Lehet beválik, de szerintem nem tesz annyira jót a hajnak, se a fejbőrnek, ha folyton be van ilyenekkel fújkálva. Szerintem az a legjobb, ha csak egy napot akarsz vele kitolni. Szóval pl. kedd este már hajat kéne mosni, de inkább szerda reggel befújod szárazsamponnal a hajad, és csak aznap este mosod meg. Na, erre tökéletes a szárazsampon.


De amúgy a hintőpor is jól beválik. De egyébként szárazsamponok közül én mindig a Balea legolcsóbb sötétbarna hajra valóját szoktam használni, mást is próbáltam, de ez vált be legjobban.

2023. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A DM-es Balea (sajátmárkás) szárazsampon nem rossz, kellemes illattal, és jó ár/érték arányban.


[link]


Sajnos per pillanat a Soft Cotton spray jelenleg hiánycikk (amit eddig használtunk a tesómmal), de eddig a Balea termékei eddig beváltak.

2023. jan. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a fejbőrödnek. Inkább mosd meg. Heti 2-3 teljesen rendben van.
2023. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!