Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a mitesszereimmel?

Mit tegyek a mitesszereimmel?

Figyelt kérdés
Használok rá ezt-azt, és azt vettem észre hogy a mitesszereim körül van egy kis pukli, nem gyulladás meg semmi, de már-már olyan mintha ki tudnám őket nyomogatni.Majd egyszercsak maguktól eltűnnek, vagy nyomogassam ki őket? (Nem nagyobbakra gondolok, tele van az arcom millió kicsivel)

2023. jan. 28. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Komplex kezelés tud rajta segíteni.

Kozmetikus általi tisztítás a leghatekonyabb, viszont olyat kell keresni, aki nem nyomja szrra a bőröd.


A másik pedig az otthoni ápolás. Jó lehet a dupla tisztitas(este olajos és víz bázisú lemosó), hidratálás.

Szerumokbol több mindent ki lehet próbálni, de én úgy vettem észre, hogy nem igazán oszt szoroz egyik sem igazán.

Én egyedül már hamlasztót használok(aha-bha savak), peptid és retinol. Plusz fényvédő, agyagmaszk.


Így egész jól karban vannak tartva a mitteszereim.


A temaban meg rengeteg helyen tajekozodhatsz, hogy elindulj ezen az úton. Okosszepseg, skinsbyvivi, elyn's lab, skinsmart.hu, fb-n tudatos bőrápolók klubbja a teljesség igénye nélkül, de úgyis mindenki ugyan azt írja le🤷‍♀️

2023. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azóta nincs semmi gond a bőrömmel,mióta semmit nem használok,csak vizet rá.
2023. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!