Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített, majd vissza festett...

Dominik0627 kérdése:

Szőkített, majd vissza festett haj eléggé károsodott, mivel lehet vissza regenerálni?

Figyelt kérdés
Szürkíteni akartam, ezért kellett a szőkítés, viszont elég sárgás volt, és aztmondta inkább ki hoz egy színt belőle, az csúnya volt, és így vissza festette az eredeti feketére. Ez volt november 20-án és azóta a hajam nemcsak fekete, hanem ahova fénymegy, ott eléggé barnás, eredetileg nagyon sötétbarna(majdnem fekete volt) most viszont nemcsak a szín változott, viszont ha megfésülöm akkor nagyon szálkásnak tűnik, illetve ha belenyúlok akkor ilyen száraz, fura állagú.. Mit kellene kennem a hajamra hogy újra normális legyen? Pasi vagyok ha ez számít:D Mert később akarok egy ilyen növesztett-szamurájos hajat, csak viszont gondolom vágatni kellene párszor most a hajam, hogy vissza álljon normálisra.. Minden féle tanácsot elfogadok, kinek mi vált be..

2023. jan. 29. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A Schwazkopf Gliss Hair Repair pumpás sprayt ajánlom a károsodott hajra. A sárgás szőkített hajat meg érdemes kékítő samponnal mosni, csak ne legyen túl tömény; én a normál sampon mellé teszek egy kis kéket, kb mindegy, h milyen márkából, amelyik épp akciós.
2023. jan. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Nullásgép, aztán tiszta lappal állhatsz újra neki.
2023. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami fújós gliss sprayt mosás után, de amúgy szőkítéstől tönkrement hajon semmi nem segít.
2023. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én évekig szőke voltam, sötétszőke/világos barna nagyon vékonyszalú hajam lett festve. Nekem is egy csomoszor lett sárgás, akkoriban fiatalként nem fogtam fel mennyit roncsol a hajon. Festettem esz nelkul ha nem lett szép szine😅 mondanom sem kell milyen seprűszerű lett

Aztán egyszer belém szállt valami és úgy dontottem lenövesztem. Befestettem az eredetihez hasonlora, kb 2x festettem, de a szőke ujra es ujra kiutott alatta, de nem volt gond mert akkoriban volt divat az ombre, mindenki azt hitte direkt olyan, míg vegul teljesen le nem nőtt.

Életem legjobb dontese volt, kb 21 evesen hagytam abba a festést, most 28 vagyok, azota nem festettem. Elég ha majd őszülök.

Lehet nem pont a kerdesre valaszoltam, de gondoltam hátha sikerul meggyoznom pár fiatal lányt hogy lemondjon a hajfestésről a haj legszebb éveiben😀.


Az ápoláshoz annyit tudok hozzafuzni, hogy balzsamozd, neha pakolasozz hogy ne legyen rosszabb q helyzet. Gondolom tudod hogy csak a hajhosszra kenheted, fejborre ne mert zsiros hatast kelt.

En a helyedben vagnek (en is irtoztam ettol a tanacstol) belőle a nagyon serult reszekbol majd ápolnám szépen tovább. Ami egyszer megsérült, sajnos nem javul ujra. A haj szerkezete ilyen. Nem "gyógyul be" mint a seb a bőrön.

Sok sikert:-)

2023. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Opalex, de mivel az nem olcsó, tudok ajánlani egy megfizethetöbbet- hask hajpakolások nekem sokat segítettek
2023. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tönkretett hajon semmi nem segít.

Olaplex és hasonlók segíthetnek, de sokkal könnyebb lenöveszteni a festett részt.

Balzsamok meg pakolások szimplán egy réteget képeznek a hajon amitől jobb a tapintása.

2023. jan. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!