Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt az arcbőrt hogy hoznátok...

Ezt az arcbőrt hogy hoznátok rendbe? (Kép)

Figyelt kérdés

Szeretnék szép,egységes,tömör arcbőrt,olyan az arcom mint egy lyukacsos olajos szivacs…járok rendszeresen havonta tisztitásra,vio géppel összehúz,meg dermával is lecsiszolja az arcom.

Ezenkívül gigi termékeket használok,oda is járok egy lányhoz kiegészítő kezelésre,ultrahangos gépekkel dolgozik meg gigi termékekkel,de nem erzem azt hogy nekem valaha szép lesz az arcom bármitől is. Nem járok szoliba,hidratok,sok vizet iszom.

Mit javasoltok még?

24/l [link]



2023. febr. 3. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, nekem is ilyen és semmi nem használ.
2023. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bőrdokit keresnék. Nem sci-fi kozmetikus, a parasztvakító gépeivel.
2023. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jártam már rengeteg orvosnál…

Mikor roaccutant szedtem sem lett jobb a pórusaim állapota.

Nem hiszem el hogy nincs erre egy megoldás…

2023. febr. 3. 23:53
 4/10 anonim ***** válasza:
3.-ra, kérdezőnek: Dr Csernus? Mármint nem a dilidoki, hanem a MILF, Dr. Csernus Krisztina? [link]
2023. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele, jobban néz ki mintha ki lenne sminkelve. Az olyan üres.

F

2023. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz a bőröd állapota. A porusok mérete meg genetikailag adott. Azt nem lehet minimalizalni.

A gigi amúgy nem a legjobb termék.


Hegekre ami még jó lehet az a carbon peeleng vagy vivace. Vivace-szal főleg bőrgyógyászok dolgoznak, kozmetikusok közül egyedül radics zsuzsarol tudok(ő egyébként egy kiváló kozmetikus, de nem olcsó).

2023. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2023. febr. 4. 11:53
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Főleg ezt a kedves üzenetet 😂😂

2023. febr. 4. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg retinolos krèmmel az csodát tesz
2023. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Hagyd abba, agyon "kezeled". Pihentesd, aztán menj el 1 bőrgyogyóhoz, rendbe teszi.
2023. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!