Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam kritikus állapotban...

A hajam kritikus állapotban van mit ajánlotok? Böv lent (nagyon hullik. Vékonyszálú és töredezik pedig nem vasalom és nem száritom)

Figyelt kérdés
mit vegyek? : bánfi hajszeszt sampont,vagy valami kapszulát (biovane,reavild,sör élesztő) ami minden haj problémámat megoldaná ( ami csoda lenne) igazábol a kapszláktol félek mert naponta többet is bekéne szedni és ezek hizlalnak ugytudom:S és félek h máshol hatna (pl szörzet,bajusz). szerintetek mitcsináljak?
2010. okt. 4. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
és annyira hulik h hozzáéerk és már akkor is és mindig ki kandikálnak a hajam végéböl nagyon csunya:S
2010. okt. 4. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom hogy menj el szépen a háziorvosodhoz, hogy hullik a hajad, elkéne hogy küldjön vérvételre (vashiány, belsőgyulladás akármi), ilyenkor fogászatra is elküldenek, meg még 1-2 helyre. gyógyszert tudok javasolni, nekem a forcapil bevált, de először menj el orvoshoz, hogy kizárhassanak minden mást, mert ha nőgyógyászati próbléma, bashiány belsőgyulladás, akármi más a gond, s kezelve van, akkor elfog múlni.
2010. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyen problémám volt nekem is, nálam vashiány volt az oka. Tényleg a legjobb, ha orvoshoz mész, addig meg iszod a vas+C pezsgőtablettát.

A vékonyszálúságot a genetika határozza meg, azon semmi sem fog segíteni. A hullást viszont megállítja a vas (ha tényleg ez a bajod, és nem más rejtett betegség), és erősíti a hajszálakat is.

Az baromság, hogy a tabletták hízlalnak. Az hízlal, hogy fokozzák az étvágyat, és tudat alatt is többet eszel a hatásukra. Amikor én szedtem Revalidot, meg ilyeneket, pl. ez volt az oka a hízásomnak, nem a tabletta maga.

2010. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első lépés természetesen az orvos. Régen nekem is ilyen állapotú volt a hajam. Rengeteg szépségkapszulát szedtem de szépen meghíztam tőlük más hatása nem volt:)

Én használtam Bánfi hajszeszt samponnal balzsammal együtt. plusz ami a legtöbbet segített az a ricinusolajas hajpakolás( tojássárgája, ricinusolaj- párszáz ft gyógyszertárba-, olivaolaj és méz keveréke olyan arányokba hogy massza legyen belőle). Ezt hetente minimum 1-2 alkalommal, száraz hajra kb 1 óráig (ha birod maradhat tovább is én van hogy ebbe aludtam). A pakolás után bánfis mosás, balzsamozás és én néha még ráadásként bolti pakolást is tettem rá( amit mellesleg minden eggyes hajmosás után használok). A ricinusolajat olivaolajjal keverve akár magába is felkenheted estére, jól bemasszírozva és reggel mosd le. nekem ettől 2 hónap alatt nagyon szépen helyrejött és fél év útán már ritkítania is kell a fodrásznak:)

2010. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönömmm
2010. okt. 8. 13:26
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló a bánfis hajmosás után a bánfi hajszesz jön vagy elötte kell??
2010. okt. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!