Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3b göndör hajra keratinos...

3b göndör hajra keratinos hajegyenesítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki hasonlóan göndör hajjal kipróbálta ezt, milyen lett? Tényleg teljesen szögegyenesre sikerült, vagy maradt benne egy kis hullám? Roncsolta a hajad, vagy fényesebbé, ápoltabbá tette? Hány hónapig tartott? Az utolsó hónapokban fokozatosan visszagöndörödött?

Ki szeretném próbálni, de még hezitálok...



2023. febr. 17. 03:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pár évvel ezelőtt megcsináltattam, kb. 3a göndör vagyok. Nem roncsolta a hajamat egyáltalán, viszont nem lett szögegyenes, maradtak benne hullámok (ez már az első mosás után is látszott). Nem tartott sokáig, kb. 1-1.5 hónap volt a hatása, és igen, fokozatosan egyre göndörebb lett.

Nekem nem jött be, de lehet, hogy ez mindenkinél más.

2023. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszeri alkalom a keratinos kezelés, hanem többször kell ismételni, végül meg fog maradni, de ez akár 3-4 alkalomat is igénybe vehet. Az egy alkalom még egy 2b típusú hajnál is kevés. Minél göndörebb annál kevesebb a tartást adó keratin a hajban, és ezt pótolni nem lehet azonnal, mert tönkre menne a haj.
2023. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!