Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a sárga (zöldes...

Mit csináljak a sárga (zöldes beütésű) szőkített melír csíkjaimmal?

Figyelt kérdés

Leszívás után 9. 21-es (hamvas?)Framesi színezővel lett színezve, ami a 6 np alapom nem fogta be(természetesen), de a leszívott részeket baromi sárgás-vörösesre. Komolyan, én zöldet is látok benne.

Az egészet valamivel átkenni, ami csak a szőkét fogja be? De mivel? Vagy kiválogatni a csíkokat, és arra valamit?

Mivel tüntessem el ezt a sárgás-zöldes izét?????????


Légyszi írjatok!!!!!!!!!!!


2010. okt. 5. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Várj vele 1-2 hetet, hogy kopjon. Így látatlanban nem tudom mennyire zöldült be neked, de azt nem tudod eltüntetni. A sárga részekre meg csak a hamvasító sampont tudom ajánlani.

2010. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is tudni kell, hogy soha nem azt a színt kapod amit szeretnél, pár hajmosás után fakul, kopik és nagyjából megkapod a várt színt. De ha nem így lenne ...

Várj vele min 2 hetet. És utána festheted a tincseket.

De ez a zöldes téma érdekes, mert nekem 2X volt ilyen, mikor tovább hagytam rajta a a festéket, mint kéne.

2010. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, ne már!

Miért nem lehet eltüntetni ezt a színt?

Ha valami jó árnyalatot rákenek, ami takarja a sárgát, akkor a zöldes beütés is eltűnik.

azt nem értem, miért lett sárga, mikor még hamvas korrektor is került a színezőbe?

Ha mondjuk 6-os vagy 9-es oxys festékkel bekenni, a melír hatás megmaradna, mert nem fedné a két színt (szőke, barna)egyformán. Csak még kicsit világosodna is. Vagy 3%-os, az nem világosít, csak fed.A sárgát fedné.

2010. okt. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!