Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajrá a rozmaring fozet csak...

Hajrá a rozmaring fozet csak friss rozmaringbol jó?

Figyelt kérdés

Sajnos sehol nem találok friss rozmaringot,csak a tasakosat..

Az is jó lehet?

Illetve aki használta mennyi idő után vette észre a változást?



2023. febr. 21. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Doterra rozmaring olaját használom, amit nagyon tudok ajánlani 2 cseppet samponba vagy néha levendulát is szoktam, akkor 1-1 csepp.


Hozzáteszem soha nem volt problémám a hajammal, de így is látszik a változás, főképp a fejbőröm kapcsán, ami sokkal egészségesebb lett.


De sokaknál olvastam, hogy beindította a babahaj növekedést és csökkentette a hajhullást (kb. egy 6 hónap használat utána).

2023. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél kifejezetten erre való terméket, ilyen otthoni kotyvasztás 2 nap alatt megromlik tök mindegy hogy frissből vagy tasakosból csinálod
2023. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Számtalan erre való terméket próbáltam,és semmi nem volt jó :)

Több ezer forintba került egy termék,és felesleges pénzkidobás volt.

Azóta találtam egyébként rendes növényt.

2023. febr. 21. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Frissen a jó
2023. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!