Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvitamint ajánlanátok?

Melyik hajvitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos hullik a hajam,és nagyon lassan nő.

Nemrég le kellett vágatni a törött részt,és nem szeretném,hogy újra annyira rossz állapotban legyen a hajam.

A patikában,és a dm-ben is lehet kapni talán Jutavit kapszulát,a pontos nevét nem tudom,de barna drazse,ami eszméletlen büdös,és nekem az semmit nem használt.

Myproteint néztem most,arról van valakinek tapasztalata?



2023. febr. 22. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokfélét szedtem, göndör, vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajam van. Sokan dicsérik a DM-ben kapható Mivolis Haar Vital Komplexet, nem drága, de én nem különösebben érzékeltem hatását. Próbáltam a Magic Hair 3 hónapos kúrát is, még fotóztam is az eredményt, mert annyira reklámozták de semmi látványos nem történt.

Ami nekem bejött, az a Hair Clinic, ettől gyorsabban nőtt a hajam, viszont szedtem mellé sörélesztőt is, nem tudom, ennek mennyire volt szerepe benne. Fél évig szedtem, kb. 10 centit nőtt tőle a hajam, derék alá tudtam növeszteni.

Sajnos szerintem mindenkinek más hatásos. Amit én még használni szoktam: van a MAC split end trimmere, havonta átmegyek rajta a hajamon, így leszedi a törött részek 90%-át, és kevesebbet kell vágatni.

2023. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a Mivolis vált be. Ahhoz képest hogy olcsó nekem segített.
2023. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!