Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 éves fiú vagyok és elkezdet...

11234 kérdése:

19 éves fiú vagyok és elkezdet ritkulni a hajam van valaki aki ebben jártas és tud valami meg oldás dúsítót? Vagy akár mit ;(?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Nullás gép.
2023. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hajra való vitamin,alpecin vagy bármilyen másik hajhullás elleni sampon és hajszesz.A stressz miatt is képes hullani az ember haja szóval próbálj kevésbé stresszelni.
2023. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Vettem egyszer egy 12.000 ftos gyógynövényes haj növesztot ami javitja
2023. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Cső tesó!


Ha genetika (nézd meg apád, ha már nincs kérdezz az öregapáidról, esetleg még dédi. De most komoly), akkor késleltetni tudod csak.


Egyébként cink, vitaminok, napfény, tojás.


Alpecin c.

2023. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
(A felmenőket azért írtam amúgy, mert az Ő hajtörténetük álltal belőhetsz egy kritkus pontot.)
2023. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Konditerem + borotva. Ez a tuti megoldás.
2023. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Erre a kérdésedre a válasz többrétegű.


Okozhatja a hajhullást:


- Stressz


- Szervezeten belüli góc/gyulladás (mandula, fog, stb)


- Vashiány


- Rossz / elégtelen / nem változatos táplálkozás


- Férfiaknál túl sok tesztoszteron


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet, hogy van még más ok is ezek mellett, nemcsak a genetika.


Ha a vérképed rendben, és a fentiek közül egyik sem áll fent, akkor esetleg segíthet koffienes hajszesz és sampon.


Ezen kívül a DM-ben kapható Mivolis Haar Vital Komplex kapszula. (saját márkás terméke a DM-nek, és nem is kerül eget rengetően sokba, plusz ott megnézheted a koffeines hajszeszt / sampont is.)


Mindezek mellett elképzelhető, hogy ez sem válik be, de ha mégis, azzal csak nyerhetsz.


Szerintem megérne a fentiekből egy kúra, ami legalább 1-2 hónapos. Annyi idő alatt látszana, hogy be válik-e egy módszer, vagy sem.

Első körben: vérkép, és góc kutatás.


Ha nem örökletes/genetikai, akkor jöhetnek az egyéb módszerek.


Ezen kívül, még hallottam a Panthenol égés elleni spray (hab) hajra kenéséről (annyira nem lehet hülyeség, mert tartalmaz vitaminokat, plusz gyulladás csökkentőt), ami használhat a haj növekedésére. Ezt nem próbáltam még, szóval nem tudom, hogy használna-e, de a koffeines hajszesz/sampon kombó az jó.


Drukkolok!

2023. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lidl-ben Cien Koffeines sampon férfiaknak és hajszesz. Párszáz forint mind a kettő. Egyik 650 másik 850. Állítólag jó, férfiak is használják, nők is, kremmania.hu oldalon olvashatsz róla. Én ma vettem 2 sampont, meg 4 hajszeszt, mert a covid után kihullott a hajam fele, meg elvékonyodott.
2023. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!