Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 27 évesen már kb. minden...

27 évesen már kb. minden nőnek van valamennyi narancsbőre, akkor is, ha sportol?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha sportol és ápolja a bőrét, teljesen feszes lehet 30 fölött is.
2023. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

BÁRKINEK lehet narancsbőre. Nem múlik az életmódon ilyen szempontból. Például nekem a mellemen is vannak halványak mert hirtelen kezdett nőlni mikor kamasz lettem.

Ahogy sok embernek van a combján mert kamaszként hirtelen kezdett magasabb lenni.

2023. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Cellulite is very common. Between 80% and 90% of all women who've gone through puberty have cellulite. Less than 10% of men have cellulite. Genetics, sex, age, the amount of fat on your body and your skin's thickness determine how much cellulite you have and how visible it is."
2023. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
annyira gyakori az előfordulása a nők körében, hogy jó néhány szakember konkrétan másodlagos nemi jellegnek tekinti.
2023. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

A narancsbőr oka az ösztrogén, szóval ha alacsony az ösztrögén szinted, lehet hogy nem. Ha valakinek 30hoz közel is sok az androgén a szervezetében, akkor lehet, hogy nincs neki.



De még a fiú csecsemőknek is van, amikor még anyatejen vannak, aztán elmúlik.

2023. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kamasz korom óta van, amikor elkezdtem sportolni akkor sem múlt el.
2023. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

"Estrogen stimulates fibroblasts to make collagenase which acts on collagen and breaks it down – and so begin the cycle of cellulite formation. Higher levels of estrogen (or poor estrogen metabolism) causes low levels of collagen, and therefore, increases the appearance of cellulite."



Szedj tesztoszteront, és elmúlik. 🤷🏻‍♀️

2023. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek sportoló tinilányokat akiknek van. És olyan 60-as nőt is akinek nincs.
2023. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
100%
A túlnyomó többségnek van.
2023. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 évesen is volt, 50 kilósan.
2023. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!