Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a száj körüli...

Mivel ápoljam a száj körüli száraz bőrt?

Figyelt kérdés
Múlt héten el kezdtem használni egy arclemosó gélt (pontosabban Fabulon Acne Stop Mélytisztító Arclemosó Gélt) pattanásos, zsíros bőrre. El is tűntek viszonylag a pattanások, már nem olyan zsíros a homlokom, viszont a szám körül kiszáradt a bőr.

2023. márc. 8. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem használsz valamilyen krémet a lemosó mellé nem csak ezt önmagában (bár a Fabulon nem pont az a márka amit érdemes használni). Használj megfelelő hidratálót és akár ajakápolót is kenhetsz a szád köré is, főleg éjszakára
2023. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem használtam semmit ezen kívűl, de akkor mindenképp fogok. Köszi!:)
2023. márc. 8. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. A lemosó önmagában nem fogja ápolni a bőrt, nem arra való, csak és kizárólag a tisztítás a funkciója. Hidratálásra ott vannak a hidratáló vagy tápláló krémek, probléma megoldásra pedig a szérumok. És fényvédőt se felejtsd el reggelente.
2023. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Stiftes Carmex vagy meglepő módon a Lansinoh mellbimbó krém a legjobb a szájra és környékére. De a hármasnak igaza van.
2023. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea krém vált be.
2023. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre vazelin is jó tud lenni
2023. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

tudom régi a kérdés, de gondoltam megosztom a tapasztalatomat, hátha valakinek tudok vele segíteni.

nemrégen én is allergiás reakciót kaptam egy pattanásos arcra való arclemosó géltől és a szám körül mintha égési sérülés lett volna, lehámlott. CICAPLAST!!! 3 nap alatt helyretette, már csak a pigmentfolt maradt meg.

márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!