Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrről hegek eltüntetése?

Bőrről hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban tettem olyanokat, amiket nagyon megbántam, de a hegek megmaradtak. Már 24 vagyok, de a lábamon meg mindig ott vannak a fehér hegek, nagyon feltűnőek. Minden nyáron hosszúnadrágban vagyok emiatt, de gyűlölöm, hogy így nézek ki. Contractubex krém nem segít, már próbálkoztam vele évekig.


Kérlek a kioktatást most hagyjátok, de nagyon szar időszakom volt, amikor ezeket csináltam. (Nevelőapám szexuálisan zaklatott, anyukám meg tudott róla, de nem hagyta el, így senkire sem számíthattam akkor.)



2023. márc. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Heg tetoválás.

Bőr színű tintával szinezik a hegeket és szinte láthatatlan, de mindenképp kevésbé lesz feltűnő. Pl Gáspár Melinda csinál ilyet.

2023. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban kozmetikai vagy kozmetológiai kezelésekkel tudják kezelni, otthon nem tudsz velük mit kezdeni. Lézer, mezoterápia, esetleg erős savas kezelések. Van invazív és non-invazív eljárás is, igazából pénztárca kérdése
2023. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pénzem sajnos nincs, pályakezdő tanár vagyok. Örülök, ha hó végén ételre jut.
2023. márc. 12. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Más pedig nem fog használni 😔
2023. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy 4-es is írja, mást nem tudsz pedig tenni.
2023. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a történetem, mint, amit a ()-jelbe írtál!


Curiosa krém? Az is szépen eltűntet hegeket. Férjemnek nagyon hegesedik a bőre, jó volt Neki.

márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: heg és heg között hatalmas különbségek vannak. Nem mindegy, hogy a bőr mely rétegeit érinti mert van, hogy egy krém tud segíteni de általában már komolyabb beavatkozás szükséges.
márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.

Igen, igazad van, de egy próbát megér. Ártani nem fog. Ha egy kicsit enyhíti, vagy halványítja, már megérte. Nem? Akkor esetleg másféle kezelés is hatékonyabb lehet.

#6.

márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!