Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon drága a fodrász....

Nagyon drága a fodrász. Vágjam le saját magam a hajam?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és 6000 forint a hajvágás.

2-3 havonta járok, csak azután amiután már kezd nagyon hülyén állni a fejemen.

Ilyen a hajstílusom:

[link]

ha magam vágnám gyakrabban vághatnám le olyan hosszúságra ami tetszene.

Mennyire lenne nehéz megtanulni?



2023. ápr. 6. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha ÍGY le tudod vágni, akkor nem gond, a tapasztalat alapján azonban az ehhez hasonló saját vágás igencsak ronda a legtöbb esetben, föleg a fej hátsó részén, általábanúgy néz ki, mintha lerágta volna valami a hajat, nem egyenletes.

Egy rosszul sikerült vágás után viszont több hétig kell ilyen ocsmany fejjel járni, mire akkorára megnö, hogy egy fordász helyre tudja hozni.


Én a helyedben nem ezen spórolnék, nem szeretem, ha úgy nézek ki, mint akin egy gyerek gyakorolgatta a hajnyírót.

2023. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez alapvetően nem egy bonyolult frizura, de rövid hajnál magadnak nehéz levágni hátul. Az viszont lehet egy jó megoldás, ha megkérsz egy barátot, barátnőt, családtagot, akinek azért van valamennyi kézügyessége és megcsinálná neked. Én covid óta vágom a párom haját, drogériában vettem egy egész olcsó fodrász ollót (nyilván nem professzionális, de itthoni hajvágáshoz teljesen jó), hajvágó gépe meg volt és bár nem vagyok fodrász, szépen meg tudom csinálni. Úgyhogy azóta is én vágom neki, mert elégedett vele és ingyen van meg kényelmesebb is, hogy itthon megcsinálom.

2 egymással szembeni tükörrel végülis meg lehet oldani, hogy lásd te is hátulról, de nem könnyű úgy vágni és ha össze-vissza sikerül, az feltűnő lesz.

2023. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne belvárosi szalonba menj hajat vágatni. Lényegesen olcsóbban ki lehet úgy jönni szerintem.
2023. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Állj rá inkább az otthoni fejborotválásra.
2023. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nézz másik fodrászt. Nálunk van ahol 2500 a hajvágás. Sokkal jobb fodrász, mint a drágábbak.
2023. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyik városban laksz? Utolso
2023. ápr. 7. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Szánd rá az időt és keress a közeledben fodrászt, nézd meg az árait és a munkáit. Vagy ha az a baj, hogy egyszerre sok a 6000 Ft, akkor tegyél félre minden hónapban rá 2000 Ft-ot, így némiképp egyszerűbb lesz
2023. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!