Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revox termékek tapasztalatok ?

Revox termékek tapasztalatok ?

Figyelt kérdés

Néha néha előjön pár db pattanás

De a főproblémám a pattanás utáni foltok

Most a revox termékeket kezdtem el használni

Niacinamid, szalicilsav,c vitamin


2023. ápr. 10. 20:36
 1/5 Metionin ***** válasza:
Ezek pont vannak nekem is, szerintem jók. Csak figyelj a használatukra, ne kombináld összevissza, kövesd a kis útmutatót, ami a dobozokban van, hogy mi mivel mehet és mikor.
2023. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyszerre nem használom


Úgy szoktam reggel az egyiket ,este a másikat :D

2023. ápr. 10. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a revox niája vált be a legjobban, problémás zsíros bőrre, pròbáltam drágábbakat és végül mindig hozzá térek vissza, szòval szerintem ár/érték arányban verhetetlen. A többit nem ismerem.
2023. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrtől függ, kinek melyik válik be. Nekem pl. nem sok termékük vált be, de ki kell próbálni, tapasztalni. Ha hónapok múlva nem látsz változást, akkor próbálj ki másik márkát.
2023. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Használtam a Revox Just niacinamid szérumot, de nekem nem vált be, több pattanásom lett tőle, úgy néz ki azt nem bírja a bőröm.

Viszont ugyanettől a márkától a Just Hyaluronic szérumot nagyon szereti a bőröm, és már a 3. üvegcsével használom, bár ez inkább a kisebb mimikai ráncok ellen jó, enyhén feszesít, de szépen hidratálja, feltölti az arcbőrt.

Meg kell találnod a bőrtípusodnak megfelelőt, ami nem is olyan egyszerű.

2023. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!