Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Látjátok a hatásukat ezeknek...

Látjátok a hatásukat ezeknek a kozmetikai dolgoknak?

Figyelt kérdés
Sokan vesznek ilyen egyszeri arcmaszkokat, szem alatti maszkot, stb, és írják hogy milyen jó. Komolyan látni ezeknek a hatását? Ennyire vak lennék, vagy tényleg nem látszik?

2023. ápr. 16. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum agyagmaszkot használok. Annak van hatása. A többinek meg max a léleknek jó.
2023. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek nincs látványos hatásuk, sima hidratáló maszkok. Inkább érzetre lesz tőlük jobb a bőr, nem lesz olyan száraz. Egy ilyen maszk nem fog csodát tenni, ahogy az egyes is írta, az agyagmaszk jó zsíros bőrre, a többi sok esetben pénzkidobás, plusz a fátyolmaszkok és ezek a szem alatti tapaszok pedig még környezetkárosítóak is
2023. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, a szemkörnyékápolókról hallottam, hogy nagy kamu az egész. A testápolónak sem érzem a hatását. Csak a száraz bőrűek érzik?

Primert is próbáltam használni, de semmi különbséget nem vettem észre.

2023. ápr. 17. 09:38
 4/7 Metionin ***** válasza:
48%
Van az a Baleás teafás maszk, az nagyon jó, amikor időszerűek a hormonális puklik havonta 1x, akkor felcsapok egyet és lejjebb húzza a kijönni készülő cuccokat. Hidratálni nem egy maszk fog szerintem, ahhoz rendszeresen kellene használni valamit, pl. nekem száraz a bőröm és ha 1x bekenem krémmel vagy testápolóval, az még nem tesz semmit, majd 1-2 hét múlva veszem észre, hogy nem húzódik, nem viszket, nem porzik a bőröm.
2023. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szemkörnyékre bőven megteszi a sima hidratáló vagy tápláló krém, amit az arcodra használsz. Esetleg ha reggelente felpüffed a szem alatti rész, arra jó a koffeines szérum, más esetben szükségtelen külön szemkrém. Persze nem mindent lehet oda kenni, pl. hámlasztókat egyáltalán nem javasolt.

A testápoló pedig a bőr kiszáradását gátolja meg, ha neked nem száraz a bőröd akkor nem szükséges használnod.

Primerből rengeteg van sajnso, ami nem ér semmit, azoknak pedig az a funkciójuk, hogy általuk egyenletesebben lehet eldolgozni a sminket.

2023. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kozmetikusoknal professzionalis lapmaszkok vannak, nagyon látványos pár márka.
2023. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nagyon ritkán használok ilyesmit, agyagmaszkot 2-3 hetente, fátyolmaszkot alkalmanként, pl. amikor hormonális + időjárás + egyéb összejött és kell a plusz hidratálás, de rendszeresen nem használom. ilyenkor látom és érzem a hatását, viszont szerintem ha gyakrabban használnám bármelyiket is, akkor többet ártana mint használna. 16-18 éves koromban zsírosabb meg vízhiányosabb volt a bőröm, akkor gyakrabban használtam és láttam meg éreztem is jobban a hatását.
2023. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!