Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, ha lézeres...

Mit tehetek, ha lézeres szőrtelenítés közben zaklattak?

Figyelt kérdés

Rettentően kínos és megalázó helyzetbe kerültem egy lézeres kezelésekre szakosodott magánrendelőben. Most voltam először ilyenen, úgyhogy sok tapasztalatom nincs benne.

A kezelést végző szakember férfi. Korábban voltam nála arckezelésen, ott normális volt, és ő beszélt rá a szőrtelenítésre, mert elvileg nagyon hatásos és ha több területet csináltatok meg, akkor jár kedvezmény is.

Azt már elfelejtette mondani, amikor győzködött, hogy a kedvezményért cserébe mit kell eltűrni... Hónalj, láb és bikinivonal területen szerettem volna a kezelést. Már amikor le kellett vetkőzni rossz előérzetem volt, szexuális utalásokat, megjegyzéseket tett. A láb és hónalj kezelés közben még viszonylag normálisan viselkedett, de amikor a bikinivonal területet kezdte el szőrteleníteni, olyan helyre nyúlt a kezével amit előtte nem beszéltünk meg, konkrétan felnyúlt, majd amikor nem tetszésemet fejeztem ki, azt mondta, csak így tudja elvégezni a kezelést, és hogy ne rángatózzak, meg örüljek hogy megcsinálja. Közölte, hogy ő az egész intim részt meg fogja csinálni. Kezelés közben végig az ujjával zaklatott, olyan mozdulatokat végzett amiknek semmi köze nem volt a szőrtelenítéshez... Úgy lefagytam, hogy szóhoz se jutottam, leblokkoltam. Amióta ez történt, hihetetlenül megalázva érzem magamat, és még én érzek szégyent miatta. És hiába volt akciós, így is több tízezer forintot fizettem ki a ,,kezelésért", aminek így hogy soha többé nem megyek vissza kb semmi értelme nem volt, mert többször kellene ismételni.


Lehet ezt jelenteni valahol, vagy csak engem fognak megalázni miatta? Jó lenne ha más nem kerülne ilyen helyzetbe.

Azt hiszem egy életre elment a kedvem az ilyen lézeres szőrtelenítésről, ez annyira megrázó volt. :(



2023. ápr. 25. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
En amugy ki sem fizettem volna. Egy zaklatasert meg fizetni is?
2023. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismét 6-os vagyok.

Utána néztem ennek a jomadarnak és ha fb-n kiirtaknak lehet hinni, akkor neki mikrobiologus vegzettsege van.

Vagyis nem vegezhetne ilyen kezeléseket. Kozmetikus vagy egészségügyi végzettséghez van kötve ez a fajta tevékenység.


Ha ő nem rendelkezik ilyennel, akkor duplán megkarositott.


Keresd fel a betegjogi képviselőt mindenképp.

2023. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Korábban fizettem ki a kezelést, már voltam előtte párszor az arcomat kezeltetni.

Köszönöm a tippeket mindenkinek, erre nem is gondoltam, hogy nincs meg hozzá a végzettsége. Állítólag ilyen lézeres tanfolyamról van papírja, legalábbis a falra ki volt téve.

2023. ápr. 25. 16:20
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy rá az esély, hogy nem vagy egyedül, csak senki nem mer tenni semmit. Más áldozatokat tudom, hogy nem könnyű keresni és nem is biztos, hogy bevallanák ha történt velük ilyen. Viszont én is azt javaslom, hogy semmiképpen ne hagyd annyiban a dolgot, mert ahogy veled megtörtént, meg fog történni mással is. Szorítok hogy sikerrel járj
2023. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esetleg még ez az oldal is tud segíteni.

2023. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Igyekszem megtalálni a lehetőségeket, hogy ne maradjon szó nélkül amit tett... Tuti hogy másokkal is ezt csinálja, mert nagy büszkén mesélte a kezelés végén, hogy mennyi bomba nő jár hozzá, és milyen jó neki hogy mindegyiknek a lába között dolgozik... Ez ebben éli ki magát.
2023. ápr. 25. 16:47
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sajnálom, hogy ez történt veled és ki tudja még mennyi nővel tette meg és mennyivel fogja. Elhiszem, hogy ez most nagyon nehéz, de ha lépéseket teszel, azzal másokon segíthetsz, akiket talán meg tudsz óvni, hogy egy ilyen undorító lény keze közé kerülhessenek. Sajnos érdemben nem tudok segíteni, de kitartást neked. És ne szégyelld magad miatta, ez semmilyen formában nem a te hibád, te semmi rosszat nem tettél, amiért ezt érdemelted volna. Ha téged próbálna hibáztatni vagy megkérdőjelezni bárki is, el ne hidd. Remélem jó vége lesz és te is mielőbb kihevered az ott történteket.
2023. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez Amerikában történt volna, az a csávó már nem élne, vagy az életfogytiglanját nyomná a sitten.
2023. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Lehet, de ez sajnos Magyarország...

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítő szándékot mindenkinek!

2023. ápr. 26. 13:00
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magadat, ez nagyon gyakori reakció szexuális zaklatásnál, hogy az áldozat ilyenkor lefagyik, és nem tud ellenállni a zaklatásnak.

Mindenképp javaslom, hogy tegyél feljentést! Még akkoris ha nem vesznek komolyan, vagy elhajtanak. Ha több nővel is ugyanezt megcsinálja, és azok is elmennek feljenteni, úgy már több esély van rá, hogy eljárást folytatnak ellene. Az ilyenek nem tudnak egynél leállni, hanem egyre merészebbekké vállnak, és ez oka, hogy rá is fáznak!

2023. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!