Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok IPL készülékkel...

Tapasztalatok IPL készülékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy ilyen eszköz beszerzésén. A barátnőm ajánlotta aki nemrég vett és nagyon elégedett vele. Az én bőröm viszonylag világos, ezért nem mertem eddig bevállalni, de legutóbb kipróbáltam az övét. Nem fájt, a bőröm nem pirosodott be, bár csak néhányat villogtattam vele. Akinek van, tudna tapasztalatot írni? Philips Lumea készülékeket nézegettem a jobb fogásuk miatt, de Braun termékekről is érdekelnek vélemények.

2023. ápr. 27. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen fekete vagyok mindenhol, nekem jól működik az IPL. Nagyon kevés és gyenge szőrzetem nő, amióta használom.

Lumeám van, a braunt nem ismerem, de ahogy láttam vásárláskor ez a két nagy márka jöhet szóba, a többi a sok kínai kacat (ami pénzkidobás).

2023. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem van/volt, szintén Philips Lumea (a típusát fejből meg nem mondom). Őszintén, szerintem nem tartós annyira az eredmény...

Inkább a dióda lézeres szőrtelenítést javaslom, mint ezt a villanófényeset.

2023. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. :) Egyelőre még nem döntöttem egyértelműen a vásárlás mellett. Várok még véleményeket, meg talán egy jó kis akciót.
2023. ápr. 30. 20:33
 4/5 anonim válasza:
100%
40% szokott lenni a Lumeákra.
2023. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Braun silk expert pro 5 készülékem van, valóban nagyon hatásos. Falfehér bőröm és sötét szőröm van/volt.
2023. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!