Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olajos arclemosók lehozzák...

Az olajos arclemosók lehozzák a vízálló szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a tudatos bőrápolást aminek az első lépése talán, higy legyen egy olajos és egy vízbázisú arclemosóm is. Az Elyn’s Lab olajos arcelmosóját néztem ki, azonban nem tudom, hogy mellé szükség van-e még valami konkrét vízálló sminket is lehozó sminklemosóra, vagy az ki tudja váltani ezt is.

2023. máj. 6. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Vízálló sminkre 2 fázisú lemosókat használtam, aminek van olajos és vizes alapú rétege, amiket össze kell rázni. De hosszú távon nem bírta a bőröm, azóta inkább nem vízálló sminket használok.
2023. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima micellás vízzel szoktam lemosni a vízálló szempillaspirált. Nekem az olajosakat nem bírta a bőröm.
2023. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Leszedi csak több idő kell neki de ugye nem használod túl gyakran a vízálló spirált?
2023. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 tudom hogy nem tesz jót a szempilláknak viszont sajnos nagyon könnyezik a szemem így muszáj minden nap azt használnom

a sima micellás víz nekem nem szedi le, két fázisú sminklemosót használok én is rá, de azoknak nem olyan jók az összetevői azért szerettem volna valami tisztábbra váltani

2023. máj. 8. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Alul is kifested a pilláidat?
2023. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!