Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj ellen mit lehet...

Zsíros haj ellen mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mint fentebb is írtam gyorsan zsírosodik a hajam, olyan szinten hogy napi mosása már elengedhetetlen. Próbáltam különböző márkájú samponokat hátha valamelyik segít, de egyik sem vált be. Közepesen hosszú hajam van(fiú vagyok szóval kb orromig ér le a hajam),de nap végére már az egész zsíros lesz. A bőröm alapból zsíros és emiatt pattanás és miteszereim is vannak. Mit tudnék ez a haj zsírosodás ellen tenni?

2023. máj. 30. 00:02
 1/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen hajam volt. En buzzcuttal frissitettem a tincseket azota egesz normalis hajam van
2023. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Le kell borotválni.
2023. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban mosod annál gyorsabban zsírosodik. A samponokat mennyi ideig használtad? Mert kell nekik 3-4-5 hónap, mire elkezdik kifejteni a hatásukat. Mivel a bőröd is zsíros, neked ilyen a bőrtípusod, ezt sajnos nem túl könnyű kezelni. Nekem is gyorsan zsírosodik, viszont nekem olyan sampon vált be erre, ami teljesen más problémára való. Valamilyen hajszeszt nem próbáltál?
2023. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy tévhit. Ha zsíros a bőre, a hajas fejbőr is az, mindegy milyen gyakran mossa. Nekem is az, nem segített soha, ha kitoltam a mosást, csak rosszabb lett. Ne írjatok olyan hülyeségeket, hogy egy olajos szeborreás fejbőrön segíteni fog a kevesebb hajmosás.🤦‍♀️
2023. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tévhit, hanem biológia. A zsíros bőr is jobban (és gyorsabban) zsírosodik, ha sokszor van mosva főleg szárító hatású termékekkel de nincs sehogy máshogy kezelve. De ilyen bőrtípusnál a mosás nem elég.
2023. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Le borotválni nem fogom. A samponokat amiket használtam/használok több mint 5 hónapon át használtam.


Hallottam én is hogy a sok hajmosás nem jó, de azt is hogy semmi köze a zsírosodáshoz. Próbáltam hogy nem mosom meg a hajam egy darabig de csak rosszabb lett mint volt. Próbáltam sampon nélküli hajmosást is de semmit nem változtatott.

2023. jún. 2. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!