Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez egy komoly kérdés. A...

Ez egy komoly kérdés. A természetesen aranyszőke színű hajam be (színezném) korom feketére. Csak próbából. Arra vagyok kíváncsi hogy milyen hátránya lehet, hogy tönkre teszi-e a természetes szőkeségem? Valamint a színező mennyire károsítaná a színt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 10:32
 1/8 Metionin ***** válasza:
90%
Próbából vegyél parókát. Egy sima színező is elcseszheti az eredeti hajszíned. Nagyon lutri, hogy egy ilyen világos hajból ki tud-e egyáltalán jönni maradék nélkül, ha pedig tartalmaz valamit, ami reakcióba lép a hajad felszínével, akkor sem lesz a szín már ugyanolyan.
2023. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A feketétől nagyon nehéz megszabadulni.
2023. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

A színező nem károsítja a hajat. Nekem még fényesebb is tőle.

Az viszont kiszámíthatatlan, hogy pontosan, hogyan fog kikopni. Egy nagyon világos hajból a legsötétebb szín biztosan nem egyenletesen és szépen fog kopni. Szerintem próbáld ki egy nem feltűnő helyről választott tincsen, mielőtt az egészet beszíneznéd.

2023. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószinűleg be színezek egy tincset hátulról. (:
2023. jún. 13. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Soha a büdös életben nem fog kikopni belőle,főleg, hogy világos hajra kensz nagyon sötét színt. Természetes szőke hajat szerintem amúgy is bűn befesteni. 😅 Én is szőke vagyok, sosem volt festve a hajam. Barátnőimnek viszont sokat festettem, színezővel is.
2023. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
5. Kivéve ha a természetes szőke hajad úgy néz ki, mint egy elcseszett otthoni szőkítés :D = az enyém olyan :D
2023. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Magát a hajat nem fogja karositani, de a természetes hajszíned max úgy nyered vissza ha lenoveszted
2023. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy tincset befestesz, azzal nem leszel előbbre, nem fogod tudni hogyan állna a fekete. Tényleg az lenne a legjobb, ha egy parókát próbálnál fel.
2023. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!