Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rozmaring olajat mivel kell...

Rozmaring olajat mivel kell keverni, ha hajra akarom alkalmazni?

Figyelt kérdés

Csak 10ml illóolajokat találok. Gondolom nem töményen kell használni, mert akkor gyors elfogy. Samponnal nem akarom keverni, mert állítólag az bontja az olajokat (mert ez a dolga).


Lehet normális kiszerelésben kapni rozmaring olajat (ami nem horror ár), vagy mivel kell keverni?


2023. jún. 13. 13:22
 1/2 anonim válasza:
Én rendes, igazi rozmaringból csináltam. Vagyis nem olaj, de ugyanúgy kell használni. Főztem fél órát és hagytam benne kihűlni, aztán egész szép kis barna lé lett belőle.
2023. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az illóolaj nem jó erre, csak a hidegen sajtolt olaj. Ha ilyet nem találsz főzz magadnak, milliónyi recept van már hozzá.
2023. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!