Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajanlani mitesszere...

Mit tudtok ajanlani mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a T vonalamba jelennek meg

2023. jún. 15. 22:41
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is mitteszeres a bőröm, főleg az orromon és körülötte az arcomon. Már be szeretnék vezetni egy skincare rutint, így alaposan utána néztem az ilyen dolgoknak. Nagyon sok terméket megnéztem és sok időt töltöttem vele. Még nem próbáltam, úgyhogy nem tudom, hogy milyen, de amit a legtöbb helyen láttam/legtöbben ajánlottak az a the ordinary nevű termékek, (amik mitesszerre vannak ugye) szerintem nézd meg ezt, én most ezt fogom kipróbálni :)
2023. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2% bha (szalicilsav) hámlasztó

Akár The Ordinary, akár Revox, én a Paula's Choice mini, utazó kiszerelését fogyasztom már fél éve.

skinsmart.hu legjobb barát bőrápolás terén

2023. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy JÓ kozmetikus mert ezt rendszeresen tisztítani kell és a szeboreás bőrt kezelni, mert a mitesszer azzal együtt jár. Olyan nincs, hogy csak a mitesszereket akarod kezelni (eltüntetni) mert az úgymond csak tüneti kezelés, az alap problémát, vagyis amiből kiindul azzal így még nem csináltál semmit. Kérj a kozmetikusodtól terméket otthoni ápolásra, amiben van is megfelelő mennyiségű hatóanyag, és nem kell hónapokat várni az eredménnyel mint a bolti "csodaszerekkel".
2023. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!