Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a hajvasaló márka...

Melyik az a hajvasaló márka és fajta, ami eddig a legeredményesebb volt nektek? Milyen hajegyenesítő és hővédő termékeket használtok?

Figyelt kérdés
Nem göndör a hajam, csak a vége kunkorodik be, viszont a hajvasalóm (Roventa nem tudom pontosan milyen) nem eredményez tartós hatást. Azt is írjátok le kérlek, hol és mennyiért vettétek ezeket.
2010. okt. 12. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem babyliss van. Kerámialapos. Kb. 4 éve vettem már nem emlékszem pontosan hol. 21 ezer volt akkor. Hővédőnek a syoss termékét használom. Nekem nagyon bevált(erős szálú, nagyon hullámos hajam van, ráfújom, 150 fokos hajvasalóval egyszer végigsimítom és tökéletes). Ha lecserélném a vasalót, akkor remingtont vagy imetecet vennék (sógornőmnek az van, és nagyon jók azok is).
2010. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!