Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Véleményetek szerint...

Nők! Véleményetek szerint milyen fiú/férfizurákra lehet mondani, hogy streber, anyukakedvence, jófiús és milyenek számítanak vagánynak? Linkeljetek képeket!

Figyelt kérdés
5-15 cm hosszú hajról van szó.

2023. jún. 20. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tulajdonságok és a hajviselet között nincs összefüggés
2023. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki stréber még nem jelenti, hogy anyukakedence. Én kifejezetten buktam anno a stréberekre és végülis a férjem is olyan aki régebb szeretett tanulni. De ez nem függ össze a hangviselettel.
2023. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
A borotvált kopasznál nincs vagányabb.
2023. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedéstől függ, nem a hajadtól...
2023. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán ilyesmiket mondanék az elsőre:

[link]

[link]


"Vagány" haj meg bármi lehet kb, az illető arcvonásaitól függ (az ecsetfej és társai kivétel ._. )

Számomra pl egy hosszabb haj is annak számít

2023. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Köszi a linkeket, szerintem inkább a szemüveg miatt tűnnnek furának ezek a fickók.

2023. júl. 6. 02:10
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 eleve volt elképzelésem, milyen frizurát keresek, még mielőtt láttam volna a képeket, szóval nem, nem a szemüveg miatt.
2023. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!