Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnőttnek gyerek tusfürdő? 23/L

Felnőttnek gyerek tusfürdő? 23/L

Figyelt kérdés

Vettem egy Fa márkájú gyerek tusfürdőt magamnak, ugyanis a felnőtt baba, dove meg a hasonlók nagyon szárították a bőröm.

Nos a gyerek tusfürdő nagyon bevált, kellemes tapintású leszek tőle.

Hogy lehet ez ? Mibe másabb a gyerekeknek való?



2023. júl. 5. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekeknek érzékenyebb a bőrük emiatt a nekik való termékekben sokkal kevesebb ártalmas anyag van.

Például kisbabák bőre még annyival érzékenyebb mint a gyerekeké, hogy a nekik való termékek pláne bőrbarátok.


Egyébként szokták is javasolni, hogy ha valaki nem vehet meg nagyon drága, de jó összetevős márkáktól termékeket az használjon babáknak való változatot.

2023. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
A felnőtt baba meg a dove meg egyéb fő márkák tele vannak minden retek anyaggal.
2023. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1-es is írta, ezekbe nem tesznek bele annyi kártékony anyagot (jobb esetben), ezért lehet jobb a bőrödnek
2023. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban más hogy kevesebb és gyengédebb felületaktív (=tisztító) összetevők vannak benne, nyilván mivel a babák bőre sokkal érzékenyebb. Így akinek szárazságra hajlamos a bőre annak valóban érdemes babafürdetőkkel próbálkozni, sokkal kevésbé szárít.

Amúgy szerintem az illatuk is jobb, én a legtöbb felnőtt tusfürdő illatától hányingert kapok 1-2 kivétellel

2023. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
kérdező ez érdekes. én férfi tusfürdőt vettem nőként ( baromi jó akció volt ) de rosszul sült el, mert hónaljban megizzadtam, úgy értem hogy szagra. -magam sem értem, talán túl drasztikus volt. rögtön vissza is álltam a nőire. gyerektusfürdővel nem volt olyan tapasztalatod hogy nem mossa le rendesen a baktériumokat ezért hasonlóan jársz, mert az meg túl gyengéd?
2023. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5!

Nem volt ilyen velem.

2023. júl. 5. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy 1. mondja, kényesebb bőrnek nagyon jó a gyerek, használd nyugodtan!
2023. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!