Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 29eves nő vagyok! Az lenne a...

Szancsi93 kérdése:

29eves nő vagyok! Az lenne a problémám hogy eléggé sötét és erős bajuszom van amit gyantázok es szemöldök csipesszel szedek!De sajnos hiába olyan mintha meg mindig lenne! mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bevállalsz egy lézeres szőrtelenítést.
2023. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A borostara erted? Mert nekem gyanus, hogy ha rendesen szeded, nem sotet szajfolotti pigmentacio? Hormonalis okokbol noknek harminc folott elofordul. Nekem az van, de halvanyodott es korrektorral kenem. ( 365 nap naptejet kenek az arcomra, azota.)

Esetleg ez, vagy az eros szor ut at a borodon?

2023. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az erős szőr üt át hanem a bőröm olyan mintha bajuszom lenne ! És már ki vagyok tőle !:( A naptejet meg nem próbáltam ,de ki fogom hátha segít !
2023. júl. 9. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Fényvédőt kenj mindenképp, mert gyanús, hogy frissen gyantázott bőrrel napra mentél többször is és pigmentálódott. Ezt fényvédővel nem tudod eltüntetni, de megakadályozhatod a továbbiak kialakulását és a meglévők sötétedését.

Legjobb lenne, ha este gyantáznál, mert reggelig van ideje a bőrnek regenerálódni és pihenni, és reggel pedig megfelelő mennyiségű (tehát nem kis borsónyi hanem 2 ujjnyi, jelenleg 50 faktoros) fényvédő, ha sokat vagy napon, néhány óránként újra kenve.


De nyugodtan keress fel egy kozmetikust aki megmondja mi ez. Ha pigmentfolt, akkor tudja kezelni, akár most nyáron is mert vannak olyan márkák amelyek tudnak halványító (nem savas) kezelést nyárra is.

2023. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!