Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Infravörös lámpával sötét...

Infravörös lámpával sötét pattanás heg ellen -- mire számítsak?

Figyelt kérdés
Volt a homlokomon egy óriási pattanás, amit - már nagyon bánom - nem tudtam megállni, kinyomtam. Azóta jól látható vörösesbarna heg van ott. Van egyébként is egy infralámpám, elhatároztam, hogy megpróbálom ezzel eltűntetni. Van valakinek ezzel tapasztalata? Mennyit lámpázzak, és milyen esélyeim lesznek, hogy a heg eltűnik?

2023. júl. 9. 03:37
 1/2 microglia válasza:
100%

Szia!


Sajnos, a hegképződés ellen az infralámpa semmit nem fog tenni. Az csak melegít. A gyulladások beolvasztásánál hasznos. A heget már csak halványítani tudod, illetve különböző lézeres és egyéb kezelésekkel lehet jelentősen enyhíteni.

2023. júl. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es is írja, a lámpával nem tudsz segíteni rajta. Egyelőre az a legfontosabb, hogy használd a fényvédőt mert az uv sugárzástól még sötétebb lehet. Ha nagyon zavar és feltűnő, keress fel egy kozmetikust, mert vannak olyan márkák, amiknek van olyan termékük, amikkel nyáron is lehet halványító kezelést végezni.
2023. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!