Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van az a dolog,hogy menstruaci...

Van az a dolog,hogy menstruacio alatt nem lehet hajat festeni. Nos en szeretnem befesteni,ma kellene megjonnie. Befesthetem?

Figyelt kérdés

Sokan mondjak,hogy nem fogja be a festek a hajat,vagy mas szin lesz mint amit akarunk

Ez csak tevhit vagy valoban igy van?



2023. júl. 12. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tévhit.

Rendszeresen festem a hajam, most már 4 hetente mindig. Akármi történt, mindig befogta, menstruáció, betegség, bármi. Semmi sem befolyásolja ebből a szempontból.

Ha más szín lesz, az nem a mensi miatt van, hanem mert nem jól választanak színt, vagy nem értenek hozzá. Ugyanígy, ha nem fogja be, az azért van, mert pl. sötétebb színre akarnak világosat festeni.

2023. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Rendszeresen járok hajat festeni, többször volt olyan hogy pont mesnstruáltam, és ugyan olyan lett mint máskor.
2023. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Holnapra kaptam fodraszhoz idopontot,a kozeljovoben nem is lesz hely nala,most is csak ugy lett,hogy az egyik vendeg lemondta.

Mashoz nem szeretnek menni,de mar ramfer egy festes.varni sem szeretnek tovabb.

Koszonom a valaszokat ❤️

2023. júl. 12. 09:49
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem se volt soha különbség pedig 17 éve festem a hajam.
2023. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévhit.
2023. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Úgy gondolom nem tévhit, ugyanis akárhányszor menstruáció alatt festettem a hajam, a szőke barna lett inkább, és ez igaz akkor is ha menstruacio előtt 1-2 nappal festettem….

Mensi után azonban érdekes módon mindig világos szőke lett 🤷🏻‍♀️ Ugyanaz a festék egyébként, ugyanaz az árnyalat. Régebben is mindig így jártam :)

máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!