Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valami hasonló...

Ajánlanátok valami hasonló nem drága kézkrémet?

Figyelt kérdés
A lidl -be találtam ezt [link] legutóbb 4 tubussal vettem de már megint nem találtam , a neten se tudok rendelni belőle, azért jó mert ez hamar felszívódik nincs semmi szaga vagy büdös pacsuli kölni illata nem csípi a kirepedt helyeken a bőrömet a tenyeremen ,valami hasonlót tudnátok ajánlani ami megfizethető?
2023. júl. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Balea ureás tényleg nagyon jó de annak a lábkréme is fantasztikus kézre (is).
2023. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lidl cien feher alapon piros is jo
2023. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 pont a Baleásra. Amúgy van nekik ureás testápolójuk is, az is tök jó, de én is próbáltam a lábkrémet is, az is remek. :) De amúgy igen, a Balea termékei olcsók, de tök jók, illetve nem olyan nehéz, zsíros krémről van szó, de ettől még télen is megállja a helyét (nekem pokolian száraz kezem tud lenni télen, és még azokon is működik!). Illata van, de hamar elillan szerintem.
2023. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!