Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szedetik le az...

Miért nem szedetik le az emberek az anyajegyüket?

Figyelt kérdés
Az anyajegyek jó része ma már könnyen és esztétikusan eltávolítható lenne modern technológiákkal. Sok embernél viszont azt látom, hogy hagyják, hogy egész életükben ott éktelenkedjen rajtuk. Olyanok is, akik kifejezetten igényesek amúgy a külsejükre, sőt, gazdagok is, pl. sztárok. Leginkább azért fura, mert amúgy a modellfotókon a tökéletes bőr a trend. De való életben meg alig látom hogy foglalkoznának vele. Nekem mindig fura volt ez az ellentmondás. Sokan agybajt kapnak ha már egy pici ráncuk van itt ott, az anyajegyek meg nem zavarják őket, pedig szerintem sokkal zavaróbbak mint egy ránc.

2023. júl. 20. 01:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem mindenki tartja csúnyának. Én pl. annak tartom, de nem vagyunk egyformák.
2023. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Cindy Crawfordnak és Eva Mendesnek pont az anyajegye lett a szexepilje. Ennyit arról, hogy a tökéletes bőr a trend. Néhány pötty nem a világ vége.
2023. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenki ilyen felszínes. Engem nem zavarnak az anyajegyek, nem hibaként tekintek rájuk.
2023. júl. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Mert minek, csak pénzkidobás és zavarónak sem zavaró.


A ránc nem csak zavaróbb, hanem inkább ijesztőbb is: mivel ez az öregedés (tehát közeledik a halál) jele.

2023. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Egy anyajegy évek óta van az emberen, egy pattanás pár napja. Evidens, hogy vajon melyiket lehet könnyebben megszokni.


Ezen kívül nem, sok anyajegy nem távolítható el könnyen. A kis folt jellegűekhez pl. nem is nyúlnak az orvosok. Ezen kívül az anyajegy helyzete se mindegy. Anyukámnak két nagy anyajegye volt a szája fölött, az orr külső részétől terjedő száj széléig menő ráncnál (nem tudom mi ennek a ráncnak a neve, nyilván természetes). Az egyik pont a ráncba volt, a másik mellette. Ami mellette volt, az tökéletesen és nyom nélkül le lett szedve, konkrétan sima ott az arca. a másiknak viszont megmaradt kicsit a hege. Nem csúnya, vagy ilyensmi, de nyilván az, hogy hol volt és milyen izmok, bőrfelszín volt ott befolyásolta a végeredményt.


Nekem például a szájamon van anyajegy. Nem lehet kiműtetni, mert attól, hogy az anyajegy felszíne kicsi, a gyökere mélyen van. Ahhoz, hogy egy olyan szövetből mint a száj kivágjanak, az kell, hogy utána vissza legyen töltve a száj ergo meg kéne barátkozzak a gondolattal, hogy havonta megyek szájfeltöltésre és nem azért mert kacsaszáj trendnek hódolok hanem mert vissza kell építeni a kivágott részt.

2023. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Nasolabiális ránc :)
2023. júl. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
6-os: köszi :)
2023. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért ezzel vitatkoznek. Én szedettem már le, és életem végéig látszodni fog a hege. Meg ha halvány is, de látszik. Akkor inkább marad!
2023. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem két anyajegyemet vették le, óriási hegek éktelenkednek a hátamon.
2023. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Aztán akinek van többszáz testszerte,az vetesse le eü.ok nélkül,darabonként kb 20-40 rugóért, csak mert egykét hülye szerint gáz?


Amúgy csak elmondanám,rólam szedtek már le 3at életemben rosszindulatú elvàltozás gyanúja miatt, kicsik voltak,ellenben ami heg maradt a műtét után,mai napig csúnya (igen az is amit plasztikai sebész csinált,ugyanis a sebgyógyulás egyéni hajlam kérdése).

2023. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!