Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet otthon szőkíteni?

Jó ötlet otthon szőkíteni?

Figyelt kérdés

Egyszer sem volt festve, sötétbarna a hajam, de világosabbat szeretnék.

Tudom hogy szőkítés nélkül ezt nem tudom megcsinálni, ezért szeretnék tanácsokat kérni, hogy milyen szőkítőt ajánlanátok amitől nem roncsolódik annyira a hajam ❣️



2023. júl. 31. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nagyon el lehet szúrni.
2023. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Más színnel még érdemes otthon próbálkozni de a szőkítés egy macerásabb feladat, azt semmiképp ne otthon, főleg ha még sosem csináltad.
2023. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ajánlott, haj nélkül is maradhatsz, ha elszúrod.
2023. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp. Tele a net olyan videókkal hogy az emberek hogy szúrják el. Általában tapasztaltak és jobb esetben kihullik a hajuk fele és vágnak egy pixiet, rosszabb esetben leválik a fejukrol es borotva.



Írs be netre hogy bleach fail video es el fogja venni a kedved

2023. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

most én leszek a 10-ből 1 aki szerencsés volt (vagy ügyes XD)

nekem középbarna hajam van, egy dobozos szőkítőt kentem rá, a szőkítőpor felét kentem csak rá és 15 percet hagytam rajta nem 20-at (nekem vékonyszálú hajam van)

lapocka alá érő haj. Lemostam a szőkítőt, jó sok balzsamot raktam rá, lemostam azt is. Megszáradt, majd a kívánt színt kentem rá.

azóta csak a tövét kell szőkíteni ha lenő a hajam és a hosszára kenem a színes festéket.

Ismétlem, nekem vékonyszálú hajam van, azóta is csak az aljából kellett vágni, már majdnem a derekamig ér.

Igaz nagyon kell vigyázni rá, mert hiába olaj alapú festékkel van festve, attól még szőkített haj, így az ápolása sokkal körülményesebb, időigényesebb és drágább.

Szóval ha nagyon körültekintő vagy, és nem sajnálod a hajápolókra a pénzt és az időt, akkor minden rendben lehet.

Én fodrászkellékesből veszem a sampont, a balzsamot és a hővédőt meg a pakolást is.

2023. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg úgy hogy ezek szerint nincs is vele semmi tapasztalatod. Mindenképp menj fodrászhoz.
2023. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, az ilyen kérdésekre mégis milyen választ várnak... "Igen, nagyszerű, remek ötlet! Csak jól sülhet el, fantasztikus lesz az eredmény!"
2023. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biomagic 11-es hajfestéket használom. Nekem is barna a hajam és tényleg világosítja szépen anélkül, hogy tönkretenné. Lila sampont használok, hogy ne sárguljon be.
2023. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!