Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menzesz előtti pattanásokra...

Menzesz előtti pattanásokra valami, hogy ne jöjjenek ki?

Figyelt kérdés

Menzesz előtt 4-5 nappal mindig kijön pár kinyomhatatlan, kemény, vörös pattanásom. Amúgy hibátlan a bőröm, tehát csak ennek tudom be. Viszonylag hamar, 1 hét alatt eltűnnek, de jobb lenne nélkülük. Van valami módszer, hogy megelőzzem őket?

Valaki fogamzásgátlót mondott, de ennyire drasztikus szerhez azért nem akarok folyamodni+jelenleg párom sincs, hogy kéne védekezni.

22/L


2023. aug. 5. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy tökéletes rutinnál is előfordul, hogy kijön néha 1-1 pattanás. De ha neked rendszeresen jön ki több is, akkor nem jó arcápolókat használsz.
2023. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jön ki soha. Csak menzesz előtt a hormonális eredetű. Szóval “belülről” jön, csak nem tudom hogyan akadályozzam meg.
2023. aug. 5. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Úgy értettem a rendszerest, hogy minden menstruáció előtt. De ahogy írtam, valószínűleg rossz arcápolókat használsz
2023. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ebben nincs logika, mert akkor kijönne máskor is. Egyébként minőségi, bőrtípusomnak megfelelő termékeket használok.

Pl aki pcos beteg és pattanásos, az is kenheti bármivel a fejét, nem lesz szép, mert belülről jön. Ugyanúgy menzesz előtt is a hormonjaim bolondulnak meg, nem az arcápolásom.

2023. aug. 5. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Belsőleg kéne vmivel támogatni a szervezetet mikor a hormonjaid felborulnak, szerintem nőgyógyász vagy bőrgyógyász tudna erre választ adni.
2023. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

A hormonális akné miért jönne ki máskor is? Inkább ebben nincs logika...

Pattanások ellen is kellene használnod valamit. Nekem is voltak éveken át hormonális pattanásaim de mióta arcápolót váltottam azóta egy se jött elő

2023. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, ez teljesen normális. Amúgy idővel kevesebb fog kijönni. Mikor 22 voltam nekem is elég csúnyák jöttek még ki menstruáció előtt, most 27 vagyok és maximum egy-két apró pattanás jön elő. Gyulladt már sose.
2023. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!