Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen acrtonikot ajánlanátok?

Milyen acrtonikot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Körülnéztem online de elég sok féle van. Nektek milyen szempontjaitok vannak? 2000-nél többet nem igazán költenék rá. a bőröm olajos típusú

2023. aug. 5. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
A bőrtipúsodnak megfelelően bármit választhatsz. Én egyébként az Effacalar-nak az arctonikát használom, nekem is olajos bőröm van.
2023. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hannna099 ***** válasza:
Szerintem a tonik nem kötelező lépése az arcápolási rutinnak, főleg nem azok, amikben alkohol is van. (Feltételezem, hogy mivel olajos a bőröd ezért az ellen szeretnél tenni, szóval egy "szárító" hatású termék logikus választásnak tűnhet). Én inkább egy szérumot ajánlanék, amit arcmosás után, de még hidratálás előtt használsz. A Baleának és a Revoxnak is jó termékei vannak 1500-3000 ft körül, pl. szalicilsav vagy niacinamid. Előbbit miteszerekre, utóbbit zsíros bőr ellen ajánlanám. Egy arctonik önmagában nem fog sokat segíteni, főleg ha alkohol is van benne, hiszen az csak kiszárítja a bőrödet, ami miatt még az előzőnél is olajosabb lesz.
dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!