Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy ilyen szivos mitesszer...

Van egy ilyen szivos mitesszer eltavolito cuccom ,kiprobaltam de veletlen tobb ideig otthagytam mint kellett volna es most ilyen szivas orromon. Nagyon gyorsan el kellene tuntetni,valami tippek?

Figyelt kérdés
(smink nelkul)

2023. aug. 8. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2023. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt smink nélkül lehetetlen eltűntetni,ha ennyire sürgős
2023. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Eddig kellett volna rendes rutint felállítani, kezelni a bőröd, s.o.s megoldás sajnos nem nagyon van.

Esetleg azt meg tudod csinálni, ha a szívás nyom ilyen kékes lilás, hogy kensz rá piros rúzst, mintha korrektor lenne, az semlegesíti ugye a kéket, kicsit vársz, míg szépen elterül, majd rá mehet a bőrszínnel megegyező korrektor. Ezt nyomogatva felvinni.

A vákumos dolgokat pedig felejtsd el, csak kitágítod még jobban a pórusokat, több lesz a mitesszer tőle. Pont, mint a lehúzhatós maszkokkal.

2023. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!