Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arctonikot kézzel felvinni?

Arctonikot kézzel felvinni?

Figyelt kérdés
Eddig vattakoronggal vittem fel a tonikot az arcomra, de most szeretném anélkül. Tudom, hogy nem egy drága tétel, és azt is tudom, hogy vannak mosható korongok, de azokban nem bízom annyira. Ha kézzel viszem fel, akkor úgy érzem, mintha többet kéne felvinnem, mintha vattakorongra önteném. Hogy csináljam? Öntsek a flakonból valamennyit a tenyerem közepére, és dörzsöljem össze a tenyereimet, és úgy vigyem fel az arcomra a tonikot? Vagy töltsem át egy spray-s üvegbe, és fújjam az arcomra? Hogy gazdaságosabb, illetve hogyan lehet megfelelőbben felvinni?

2023. aug. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a spray-s megoldás a leggazdasagosabb.
2023. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálhatod mindkét verziót. Én átöntöttem spray-s flakonba és úgy használom. De nem akkor használsz többet belőle, ha a tenyeredbe viszed fel hanem akkor, ha vattakoronggal. Abban rengeteg benne marad, legalább a fele, szóval az durva pazarlás.
2023. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és az is jó, ha az ujjbegyemre öntök belőle, felviszem az arcomra, és belemasszírozom?
2023. aug. 9. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a tenyeredbe, az ujjbegyedről ahogy öntöd úgy folyik majd le.
2023. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ily módon kevesebb toniknak is elégnek kéne lennie? Nekem úgy tűnik, mintha többet kellene töltenem belőle, mint a vattakorongnál, de lehet, hogy én csinálom rosszul.
2023. aug. 10. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszomban már leírtam
2023. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!