Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne a miteszereket...

Mivel lehetne a miteszereket eltüntetni az orromon?

Figyelt kérdés
A nyomogatás kb. 2 napig hatásos, aztán újra megtellik. A lehúzhatos szenes maszkok semmit sem érnek, mert viszonylag mélyen vannak beágyazva a miteszerek. Valaki tud valami szérumot vagy orrtapaszt, amely bevált neki és segített?

2023. aug. 10. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy bőrtípusnak megfelelő reggeli és esti rutint felállítani. Tudok benne segíteni, ha leírod, hogy jelenleg miket használsz, mennyi a ráfordítható keret.

Az a baj, hogy ha nincs rutin, akkor az SOS megoldások, hogy csak a problémát kezeled nem működik.

2023. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tojás fehérje az orra, rá sutopapir, ranyomkod, vár, lehuz. Próbáld ki hátha beválik.
2023. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valaki írt nekem privát üzenetet, de véletlenül töröltem.

Leírom ide, hátha megtalálod.

Nem tudom már pontosan mit kérdeztél, így egy általános ajánlást írok.

Miteszeres bőrre én géles arclemosót ajánlok, ha sminkelsz, akkor első lépésként egy olajos arclemosó balzsam.

Kiegészítésként kb. heti 2-3x a salicylsav, ami az egyik top hatóanyag. Nem fényérzékeny hámlasztó, nyáron is használható. Niacinamidot mindennapos használatra alkalmazhatsz a rutinodban. Kiegészítésként agyagmaszk, az valami isten a miteszerekre.

Hidratálni nagyon könnyed, vizes bázisú krémmel hidratálj. A fényvédő kicsit nehézkesebb, ugye az Európában leginkább elterjedt fényvédőknek van egy tipikus érzete, így nézz körül a koreai fényvédőknél. Ezek jóval könnyedebbek, vizesebbek. És a kulcs a rutin, hogy mindennap ugyanúgy alkalmazd a termékeket. Nem 2 nap, 2 hét alatt lesz eredmény. Ebben viszont nem tudok segíteni, ehhez kell öntudatosság, kitartás. Ha az nincs, ajánlhatok én bármit.

A lehúzható maszkokat felejtse el mindenki, akinek tág pórusú, miteszerekre hajlamos bőre van, mert a lehúzástól a pórusok csak még jobban tágulnak, egy idő után elég látványos lyukak lesznek.

1-es voltam.

2023. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Ne menj sokat szaunába,párás helyen hidratálj!Lehetöleg ne menj párás helyre
2023. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!