Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajjal mégis mit lehet...

Ilyen hajjal mégis mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Göndör/hullámos hajat örököltem, és borzasztó nehéz kezelni. Nemrég beszereztem szulfátmentes samponokat és szilikonmentes hajbalzsamot, de még ezután is teljesen száraz és töredezett és gusztustalan. Csontfésűvel szoktam rajta igazítani, és hajmosás után argánolajat viszek rá fel. Esetleg valakinek van hasonló problémája?

2023. aug. 15. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hidratáló sampont balzsamot használj, esetleg szőlő mag olaj/arga olajos sampont/balzsamot. A szilikon sem feltétlenül ördögtől való, nekem például kifejezetten a szilikonos termékek tettek jót a hajamnak.

A göndörséget vasaloval el tudod tüntetni, de csak ideig óráig és hosszú távon nem tesz jót a hajadnak.

Kifejezetten göndör száraz hajra való ápolókat keress.

2023. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!