Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás elleni kezelés? Revox?

Pattanás elleni kezelés? Revox?

Figyelt kérdés
Elég csúnya bőröm volt mindig is. Érdeklődni szeretnék hogy melyik esetleg revoxos termék segítene ebben? Nem az a tipikus nagy pattanásaim vannak hanem inkább nagyon mitrszeres illetve gyulladt az arcom. Körülbelül 5000 forintot tudnék most rászánni

2023. aug. 15. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Hat, erre most mit lehetne irni.

Azt biztos, hogy 5 ezer nem lesz eleg, mert egy darab termek, ami ebbol kijon, nem fogja megvaltani a vilagot.

Azaz onmagaban nem biztos, hogy segit, foleg, ha mondjuk a gyulladt arc hattereben etelerzekenyseg all.


Szoval nehez erre igy mit irni.


Egy alap rutin nem art. Tehat valamilyen lemoso (pl balea med olcso, nem rossz), hidratalo, fenyvedo. Mitesszerek es foltok ellen niacinamide es c-vitaminos szerum nem arthat.

Es akkor meg ott van az a tenyezo, hogy nem is biztos, hogy a revox neked bevalik. Nalam pl loszart se csinalt a borommel egyik termek se, mas marka valt be.


Viszont en biztosan borgyogyasznal kezdenek a helyedben, aztan elmennek allergia tesztre is, biztos, ami biztos.

2023. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Először is kellene egy megfelelő bőrdiagnosztika és ki kell deríteni mi okozza a pattanásokat. Külső-belső tényezők, esetleg a bőrtípus velejárója. A Revoxnál pedig vannak sokkal jobb termékek, de egy megfelelő arcápolási termékcsoport nem fog kijönni 5000 Ft-ból.


Ne bőrgyógyászhoz menj hanem egy jó kozmetikushoz, aki foglalkozik majd veled és a bőröddel. A bőrgyógyászok zöme mostanában vizsgálat nélkül írnak fel gyógyszert vagy nagyon erős krémet, amit nem is lenne indokolt használni és durva mellékhatásaik is vannak.

2023. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Indokara én a kamaszkort fognam szerintem illetve a fogamzasgatlora. Köszönöm a tanácsokat
2023. aug. 16. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is egybol gyogyszereket irt fel a bordoki (maszekba mentem en hulye kuki), de nem valtottam ki. Aztan utanaolvastam, hogy lehet a tejsavo feherjem okozza a gyulladasokat. Azt lecsereltem vegan valtozatra. Kellett vagy 2 honap, hogy kitisztuljon a szervezetem tole. Kozben voltam tobbszor kozmetikusnal kezeleseken is. Sokkal szebb, tisztabb most a borom. Kevesebb a mitesszer, a tejtermekeket fullon elhagytam.


Melle csak egy alaprutint alakitottam ki. Dupla tisztitast alkalmazok estenkent (mindenmentes micellas viz+ arczsele), Q10 szerumot, porusosszehuzo hidratalot hasznalok, nappalra ugyanez a hidratalo+fenyvedo. Niacinamidot ajanlgatjak. Nekem pottyosodott a borom attol (azt hiszem 2%-os volt), ezert nem hasznalok, de sokaknak bevalt.

2023. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ja, amugy a Revoxot batran ajanlom 😊♥️
2023. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 luldwig ***** válasza:
55%
"A drágább nem mindig jobb! A Revoxot én is bátran ajánlom 👍👌😉
2023. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!