Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cellulit hatekony eltuntese?...

Cellulit hatekony eltuntese? Help!

Figyelt kérdés

Hello! Maratonra jottem, nem azonnali megoldasokat varok, viszont erdekelnenek olyan emberek beszamoloi, akik SIKERESEN es lathato eredmennyel csokkentettek a cellulitot magukon.

Nekem:

- mar kb 15 eves korom ota eleg durva es durvabb a helyzet, eleinte csak combokon, mara mar az oldalamon is van… (most 27 vagyok)

- folyamatos hizas-fogyas periodusos valtakozasa jellemzi az egesz eddigi eletem, most 2 eve majdnem 20 kg feleslegtol szabadultam, ezt azota 2-3 kgs ingadozassal tartom

- 4 eve foglalkozom a tudatos taplalkozassal mara mar kcal deficit nelkul (jobb keson, mint soha): finomitott elelmiszer Ø, cukor csak termeszetes formaban (gyumolcs, aszalvanyok, esetleg mez), peksutemeny/kenyer elenyeszo mennyisegben, feherlisztes egyaltalan semmi, ezen felul sok zoldseg, sok salata, egyszeru, keves hozzavalos, otthon keszitett etelek az esetek dontoen nagy reszeben

- valoszinuleg stresszalapu emesztesi zavarral kuzdok, amivel voltam orvosoknal, de nem jutottunk sehova, csak hogy eletmodvaltas kell (here we are)

- konnyu fizikai munka, mellette heti 3x mozgas (biciklizes/ugrabugra/pilates/sulyzos gyakszik)

- nem iszok alkoholt, letettem a cigit is

ES semmi. Stagnal, neha meg rosszabbnak is latom, ami valoszinuleg nem lehetseges, mert most 2 eve tartom ezeket a jo szokasokat. Nem varazslatot varok, csak valami olyan megoldast, amitol tuti, hogy 5 ev mulva latni fogom, hogy kopik…

Tanacsok, otletek?



2023. aug. 21. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Na akkor.

Amíg nem ismered fel a konkrét problémát, nem fogadod el, addig nem is tudsz rajta változtatni. Hiszen nem tudod, hogy min kell.

2023. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!