Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elyn's lab olajos arclemosója...

Elyn's lab olajos arclemosója megéri az árát?

Figyelt kérdés
Igyekszem kialakítani egy bőrápolási rutint. Mindenhol a dupla tisztítást és az olajos lemosó fontosságát hallom, viszont se interneten, se drogériákban nem nagyon találtam más olajos arctisztítót. Viszont ez egy 'híresebb' márka, így nyilván több pénzbe is kerül. Megéri az árát vagy csak a márkának kerül ennyibe?

2023. szept. 13. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se nem híres márka, se nem drága a műfajban, ennél kb. csak többért találsz a piacon ilyesmit.

Emiatt igazából kipróbálni érdemes, nem buksz annyit, mint egy drágább termékkel és beszerezni is egyszerű.

Személy szerint én nem szerettem, kifejezetten büdös, folyik mindenfele... maradok a balzsamoknál.

Arra is van már olcsó alternatíva a clinique helyett, a geek&gorgeous. Nekem jobban bejött, persze nálad lehet pont nem válik be ettől. Viszont ezt a dm-ben sajnos még nem láttam, csak a honlapról rendelhető.

2023. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ár érték arányban jó. Nekem a puritoéra hasonlít csak hígabb.

A pumpáját viszont nem szeretem. Át is toltottem másba.


Ettől olcsóbban nem fogsz találni, max ha alkalom adtán kimesz Bécsbe és a bipaban van kb 1000 Ft-ért olajos lemosó, ami szintén hasonló az elyn's lab-oshoz.


Egy próbát megér. Max ha nem jön be, akkor meg kipróbálod a balzsam lemosót és eldontod, hogy melyik a jobb.

2023. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van arctisztító szivacsod nem kell olajos lemosó, mert annak a segítségével a vízbázisúval is tökéletesen meg tudod tisztítani az arcod.
2023. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!