Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros, sima felületű hámló...

Piros, sima felületű hámló foltok jelentek meg az arcbőrömön, bajszomnál, állam környékén. Mi ez és mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Alapvetően szakállas vagyok, de időközönként viszket alatta bizonyos pontokon, a bajszom borotválkozás után 3 nappal 2-3 milliméter átmérőjű foltokban kimondottan hámlik is. Tegnap leborotváltam és láttam, hogy az állam környékén van 2-3 10 forintos méretű folt, aminek simább a felülete, mint az arcom többi része. Mintha meg lenne égve. Ezeken a részeken viszketni is szokott és hámlik. 30/F

2023. szept. 23. 13:18
 1/2 anonim válasza:
15%
Semmi bajod! A hidegtől van. Majd elmúlik
2023. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár ekcéma is lehet, vagy gombafertözés, célszerü lenne börgyógyásszal megvizsgáltatni.
2023. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!