Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csinálnak 14 évesen lánynál...

Csinálnak 14 évesen lánynál teljes test gyantát? Kibírható?

Figyelt kérdés

Teljes= láb, kar, hónalj, intim. Barátnőm akar menni, de engem hiába kérdezett még sose voltam. A borotvától nagyon viszket mindene.

Van erre külön szoba a kozmetikában? Hogy megy ez, mennyire kell levetkőzni? Az intimnél csak elől szedik, vagy többet is? Egyáltalán lehet menni ilyen fiatalon? Ugye nem kell szülői engedély, vármegyei főispán pecsét, meg ilyenek?



2023. okt. 7. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem be kell mutatni a testét egy bizottság előtt. Főispán, vármegyebíró, stb. Aztán ha engedélyetik, akkor két megfigyelő személy előtt lehetséges a gyantázás.
2023. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hallottam hogy nem csinálnának. Biztos csinálnak.

Intimnél polo marad, alul mindent le kell venni de hát ez a logikus.

2023. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük sorban ezt a kérdés áradatot!

🧐


Van erre külön szoba a kozmetikában?

Igen van, de ha más nem behúzzák a függönyt. A lényeg, hogy nem lát senki a kozmetikuson kívül.


Hogy megy ez, mennyire kell levetkőzni?

Szemüveg maradhat 😃 Most viccen kívül, a kozmetikus sorra végig fog menni a felsorolt testrészeken, minden ruhát le kell venni. Én a zoknim is leveszem, nehogy gyantás legyen.


Az intimnél csak elől szedik, vagy többet is?

Az egészet aki úgy kéri. Lent az ajkak körül és hátul a fenéknél is az utolsó szőrszálig. Az utóbbinál hasra kell fordulni és széthúzni a farpofákat.


Egyáltalán lehet menni ilyen fiatalon?

Lehet. Nincs se életkorhoz, se külön engedélyhez kötve. Annyit azért meg kell jegyeznem, elsőre bőven elég lesz mondjuk egy láb gyantázás. Sok felnőttet is sokkolna a teljes test, hát még egy 14 évest. A láb nem annyira nem vészes. Abból már látni ki hogy bírja. A hónalj és az intim rész elsőre nagyon nem kellemes, de ki lehet bírni. Pár alkalom után már rutinból megy.

2023. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm! 🤗 🥰🥰🥰
2023. okt. 7. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 évesen voltam először, nekem láb+teljes intim+hónalj volt mert mentünk tengerre nyaralni és anya kérdezte hogy nem akarom-e kipróbálni amikor megy.

Nálam úgy volt hogy elsőnek a lábam csinálta, ahhoz csak a nadrágot vettem le, utána a felsőt a hónaljhoz és csak a végén a bugyit az intimhez.

Mivel anyukám intézte az időpontot így nem volt gond ilyen szülői engedéllyel.

Azért lélekben fel kell rá készülni az fontos 😅 a láb szerintem nem vészes, a hónalj durva de szerencsére gyorsan kész, viszont az intimet én majdnem feladtam, a könnyeim folytak közbe… borzasztóan fájt, de az eredmény kárpótolt, a 2 hét simaságot megérte és később már nem volt ennyire rossz, szóval érdemes elkezdeni szerintem

Sok sikert és kitartás 😬

2023. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!