Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hívják ezt a hajstílust,...

Hogy hívják ezt a hajstílust, és mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Amikor egy vagy több hajtincset befonsz és fonalat tekersz rá. De mutatok képet:

[link]


Mennyire tartós?

Lehet vele haját mosni?

Barna hajhoz milyen színű fonál megy?

Hogyan szedhetem ki?



2023. okt. 7. 14:25
 1/3 Park Chae Young válasza:
Nekem is van ilyenem! És tudom hogy kell kiszedni... az anyagtól függ hogy mennyire tartós, lehet vele hajat mosni mert semmi baja nem lesz tőle (csak ha van benne plusz arany ezüst bronz stb.. műanyag haj és csak egy tincs nem pedig olyen amit küldtél akkor nem szabad kicasalni mert begondorodik az egész!) Hát nekem barna hajam van és volt benne rózsaszín,kék,piros nagyjából akármelyik jó bele csak az a lényeg hogy tetszen neked :), hogy hogyan szedheted ki? Ha egy kis vas csővel van rogzítve a hajadhoz (icuri picuri vas cső) akkor egy harapó fogóval! Össze van nyomva és ha egy másik részéről megnyomod harapófogóval akkor megint "kerek" lesz és letudod húzni! :) ha bármi kérdésed van még ezzel kapcsolatosan akkor szólj nyugodtan :))
2023. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Alig várom hogy megcsináljam.
2023. okt. 7. 19:54
 3/3 Park Chae Young válasza:
Csak nyugodtan írj privát üzenetet vagy ezen az oldalon nekem és segítek amiben csak tudok 😁
2023. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!