Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz fejbőrt hogy...

Nagyon száraz fejbőrt hogy lehet helyrehozni? Valami bevált termék?

Figyelt kérdés

(És A hajam is extra száraz tud kenni, vékonyszálú hullámos, töredezésre hajlamos.)


Előre leszögezem, nem ápolási oka van, hanem valószínűleg hormonális. már a terhességem vége felé kezdődött és most szülés után vagyok.


A fejbőröm azonban nagyon száraz lett az utóbbi egy hónapban, és a hajam (eleve vékony szárú és száraz) is elkezdett nagyon száraz lenni megint. Pedig már sikerült helyre hoznom nagy nehezen egy év alatt és most újra elkezdett töredezni száraz lenni, de már a fejbőröm is.


hajmosáskor egyszerűen nem csúszik a kezem a hajamon, hanem kb. megakad, a hajam gubancolódik.


Folyamatosan levágattam fodrásszal, most válig ér, de végre Nagy nehezen rendbe jött normális kinézetre.. szeretném megtartani nem akarom hogy újra egy roncs legyen. Ezt is olyan nehezen értem el.


Pakolás, vagy Valamilyen termék fejbőrre, bármi jöhet, ami tényleg segít.



2023. okt. 8. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hidratáló sampon és balzsam, meg egy orvosi kivizsgálás, mert ha hormonális oka van akkor azt a sampon nem mulasztja el.
2023. okt. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!