Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olaplex tényleg hatásos?

Olaplex tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge töredezett hajam van, sokáig volt pót hajam de az se tett jót. Régen gyönyörű 5x ennyi hajam volt csak belső szervi gyulladás miatt kihullott, de azóta meggyógyúltam. Olaplex segíteni helyre hozni? Ha igen ,

melyik segít vagy hatásos a legjobban?



2023. okt. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem extrém száraz, göndör hajam van, ráadásul a nyarat tenger mellett töltöttem, így még szárazabb lett. Megvettem az egyik balzsamját, most hirtelen nem jut eszembe a neve, és nekem még szárazabb lett tőle a hajam. Egyébként az összetevőket kell nézni a pakolásokon, neked most egy proteines hajmaszk kell, meg egy jó hajolaj(rendes finomítatlan olaj, nem ilyen Pantene és társai). Egyébként van a Loreal Professionalnak az a sárga quinoás, proteines hajmaszkja az nagyon jó.
2023. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve szedhetsz hajvitamint is, nekem az is sokat segített.
2023. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belsoleg tamogasd a szervezetedet, hogy az epp kinovo haj mar egeszsegesebb, erosebb legyen. A hajadbol pedig legalabb a vegeit vagasd le. Addig is a proteines pakolasokat en is ajanlom.
2023. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az olaplex a szokitett, festett hajuaknak jobb.


Neked más miatt olyan a hajad, amilyen, arra szerintem felesleges.


A loreal professzionális vonala tök jó(pro longer, vitamino stb).

2023. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!