Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szeretem, ha ki van...

Nem szeretem, ha ki van engedve a hajam, de meguntam, hogy mindig összefogva hordom. Milyen frizurákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Állig érő, göndör/hullámos, sok hajam van, alul felnyírt. Olyan frizurákat keresek, amik nem takarják az arcom, nem lógnak bele, lehetőleg gyorsan meg lehessen csinálni, mutatósak és kényelmesek.

Illetve plusz egy kérdés, hogy szerintetek, ha ilyen hosszból csináltatok réteges vágást, ha úgy tetszik "butterfly haircut-ot", az nézhet ki jól, vagy ehhez túl rövid?



#haj #frizura #hajstílus #Butterfly haircut
2023. okt. 31. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom milyen stílusod van, szóval ezek lehet nem nyertek. Frufrud van? Nem mondtad, bár igazából mindegy is.


De tessék, egy ilyen bob jellegû hajhoz frizurák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



A butterfly cuthoz ez kevés, nézd meg, annál a frufrud lenne kb ilyen állig érõ hossz:

[link]

Esetleg egy wolfcut, majd fél-egy év múlva ha már megnõtt, aztán abból lehet butterfly.

2023. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó rövid pixie frizura?
2023. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól állna és szeretnéd is, valami nagyon rövid pixie-t kipróbálhatsz.
2023. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fonatokat tudsz bele csinalni
2023. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!