Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne cseresznye...

Hogyan lehetne cseresznye vörös hajam?

Figyelt kérdés

Eredetileg sötét barna hajam van. Legelőször 2021-ben lett kiszőkítve az első néhány tincse, azóta folyamatosan újra lett szőkítve 3-4 havonként, kb. fél éve nem hamvasítom hanem kék színezőt szoktam tenni arra a részre. Most már az is kikopott, sokkal inkább zöld.


Pár hónapja már cseresznye piros hajon gondolkodok (az egész hajamat befesteném), de a színezett részt nyilván nem úgy fogná be mint az eredeti hajszínemet. A fodrászom csak úgy csinálná meg ha már teljesen lenőtt, de az még nagyjából egy év. Otthon feltételezem, hogy nem tudnám magamnak megcsinálni (nem is tudom, őszintén, hogy mit kéne vele kezdeni), nem is szeretnék kísérletezni, de gondolom egy fodrász tudna mit kezdeni a festett részével is, nem? Arra gondolok, hogy esetleg kiszedné a színezőt és valahogy úgy festené be a szőkített részt, hogy a cseresznye vörös szín ugyanúgy nézzen ki rajta mint az eredeti hajszínemen.


Ha valaki tudna ehhez egy ügyeskezű budapesti fodrászt, aki átlagban mérve olcsó az kérem írja meg nekem!:)



#fodrász #haj #festett haj #cseresznyevörös
nov. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ki kell szedni előtte a színt.

De ez nem szépészeti kérdés?

Amúgy nagyon gyilkolja a hajat. Ne csodálkozz, ha utána könnyen szakad majd.

nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jól gondold meg a vörös hajat, ugyanis nagyon nehéz kiszedni a hajból, ha esetleg más színt szeretnél.., én is azzal küzdök éppen, hogy el lehessen tüntenti a vöröset (5 éve vagyok vörös), és cseresznyevörös is voltam. Tényleg nagyon roncsolja a hajat és nagyon törékeny lett a hajvégem. Egyébként szerintem befogná a festék a zöldes tincset, nem lesz majd olyan feltűnő a különbség, ha többször hajat mosol, és egy kicsit fakul a színe. Második festésnél már teljesen be fogja fogni.
nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Legyél kopasz inkább.
nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!