Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolás 30 felett? De mégis...

Arcápolás 30 felett? De mégis mit, mivel?

Figyelt kérdés

Jobban bele akarom ásni magam az arcápolási rutinba, viszont annyi mindent olvasni és, hogy annyi mindent kell(ene) használni, hogy már belezavarodtam...

A fényvédő alap, azt használok. Micellás vizet reggelente, amit persze tiszta vizel lemosok, majd c vitamin szérum, néha pedig plusz egy mezei Garnier hidratálót, attól függ a bőröm kéri vagy nem. Ugye ez csak sima hidratáló, de neten írják az "anti-wrinkle" típusút amit 30 felett már használni kell(ene). Plusz ugye a szemránckrém, tonik, arctej és társai.

Már nem tudom merre induljak el, túl sok az infó.

Aki járatos ebben mit használ? Vagy ha van itt kozmetikus mit ajánlana?

Nem nagyon sminkelem magam, max szempillaspirál és szemöldökre pomádé, szóval brutál sminket nem kell leszedni. :)


2023. nov. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben mikor bejott a tudatos bőrápolás, akkor én is több lépéses extra rutint csináltam. Őszintén szólva nem láttam hasznát a legtöbb terméknek és így már csak elég minimális a rutinom.


Olajos és vizes lemosó, többféle hidratáló, fényvédő, reggel c vitamin szérum, este pedig valamilyen hamlasztó(aha vagy bha) és retinoid. Egyébként nekem olajos a bőröm.


És nem kell annyi mindent használni. Alaprutin + célzott, probléma fókuszú szerumok.

2023. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normál bőröm van, míg korábban nem használtam c vitamin szérumot addig pattanásra hajlamos volt, ez szerencsére azóta megszűnt, néha 1-2 ha előbukkan, de az szerintem mindenkinél. :)
2023. nov. 13. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 hogy használod a hámlasztót és a retinoidot, külön este?
2023. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig sokkal jobban jársz, ha beírod a konkrét bajod (angolul) és mögé, hogy reddit, ott sokan linkelnek, és több nézőpontot is olvashatsz.


(Most jönni fog, hogy nem lehet retinolt és hámlasztót együtt, de lehet, ha bírja a bőröd.)

2023. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj el egy jó kozmetikushoz, aki a bőrtípusodnak megfelelő tippeket fog adni
2023. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!